NK108 Mosterhamn 30.01.20 m/feil      Annonse nr: 2125793

Fullstemplet ørlite sidevendt + bue på merke med feil. Dårlig tagg nede på venstre side, ellers pent.
Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 10,00
Slutter om 0d 2t 58min 12sek
Slutter29.03.2020 14:20:44
Annonse vist27

Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (7360)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 11:22:32