Monnyputt Ønsker du RASK handel .SJÅ HER      Annonse nr: 2129781

OBS. Danske vest indien ligger under Danmark

HER ER LENKENE til de eg har på GI Bud

ALT KJØP NO

 1909 - 1945 Nk 96 - 344 (23)

Dette gjør eg for at du
 skal finne raskt fram til de du søker.

.AUKSJONER

  Finland stemplet (180)

Lykke til
Monnyputt

KLIKK på lenken under.

• England stemplet (1)

• 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 (12) • Færøyene (153) • Irland postfrisk & ustemplet (3)
• Frimerkehefter (68) • Grønland (143) • Sveits lots & samlinger (1)
• Frimerkehefter (297) • Island postfrisk & ustemplet (305) • Sveits postfrisk & ustemplet (8)
• Tjeneste, porto og returmerker (9) • Island stemplet (294) • Østerrike stemplet (1)
• Diverse (1) • Sverige postfrisk & ustemplet (593) • BRD stemplet (1)
• Miniatyrark (78) • Sverige stemplet (524) • DDR postfrisk & ustemplet (1)
• Lot, samlinger & partier (3) • Åland postfrisk & ustemplet (31) • Tyske stater (4)
• Årssett og minneblokker (19) • Åland stemplet (50) • Diverse Vest Europa (31)
• Danmark postfrisk & ustemplet (108) • Norden diverse (9) • Øvrige Øst Europa (3)
• Danmark stemplet (109) • Sverige: Samlinger/lotter (2) • Asia - Stemplet (1)
• Finland postfrisk & ustemplet (150) • England postfrisk & ustemplet (55) • Mynter fra Sverige (1)
Objektets tilstand
Utropspriskr 100 000,00
Startet12.05.2019 23:47:14
Slutter12.05.2019 23:50:20
Annonse vist726
Monnyputt Ønsker du RASK handel .SJÅ HER
Annonse nr: 2129781
Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (1778)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 22:49:43