NK135 Bergen 01.04.25 (1. dag!)      Annonse nr: 2136074

Meget pent rettvendt stempel på feilfritt merke. Litt dobbeltslått stempel, og et par svake tagger nede til venstre. Likevel et meget sjeldent objekt, stemplet på utgivelsesdagen.
Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 100,00
Slutter om 7d 14t 14min 14sek
Slutter06.04.2020 01:35:20
Annonse vist59

Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (7360)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 11:21:06