Rundstemplet NK749 " Bekkjarvik " 24.07.1976      Annonse nr: 2154306
S24-NK749 Bekkjarvik
S24-NK749 Bekkjarvik

Rundstemplet NK749 " Bekkjarvik " 24.07.1976, svake tagger oppe (se bildet)

Merket vist på bildet er merket som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Slutter om 12d 11t 52min 32sek
Slutter10.04.2020 23:36:28
Annonse vist31

Karakterer (16353)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 11:43:56