Deutshes Rokoko      Annonse nr: 2162758
Kabinett im Schloss Wilhelmstal bei RaffelIn der Amalienburg im Nymphenburger Park, München

Dette er en flott mappe fra Reichbahnsentrale für den Deutschen Reischeverkehr, Berlin. Mappen inneholder 9 fotografier av gamle Tyske malerier. Bildene er meget lett festet til et pappunderlag som er litt gulnet. Denne mappen er nok fra før krigen, men det står ingen årstall på den. Fotografimålene er 132x192 mm. og totalmålene med pappunderlaget er 226x286 mm.

Det er kun aldersslitasje / gulnet. Ingen bretter eller rifter. Faktisk et meget pent eksemplar

Objektets tilstand
Utropspriskr 250,00
Kjøp nåkr 390,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 0d 19t 36min 59sek
Slutter19.08.2019 22:21:34
Annonse vist79

Karakterer (929)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 02:44:35