NK 150 - Praktstemplet OSLO TOLLPOST      Annonse nr: 2175912

Pent stemplet OSLO TOLLPOST 10VIII35.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.02.2019 10:22:41
Slutter14.02.2019 10:16:00
NK 150 - Praktstemplet OSLO TOLLPOST
Annonse nr: 2175912
Høyeste Budgiver Soggeberget (1503)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 1,0006.02.2019 14:56:06
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (228)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 22:42:50