GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
NK 212 Nær praktstemplet      Annonse nr: 2176009

NK 212 nesten praktstemplet PORSGRUNN 8.2.41. OBS Minus en tagg på h. side.

Utropspriskr 1,00
Startet06.02.2019 11:21:39
Slutter14.02.2019 11:18:00
FylkeOslo
Annonse vist10
NK 212 Nær praktstemplet
Annonse nr: 2176009
Høyeste Budgiver Soggeberget (926)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 1,0011.02.2019 17:26:30
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (58)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2019 15:04:49