NORGE 1966. BIRKELAND OG EYDE NK 583 RUNDSTEMPLET      Annonse nr: 2176609
NORGE 1966. BIRKELAND OG EYDE NK 583 RUNDSTEMPLET

NORGE 1966. BIRKELAND OG EYDE

NK 583 RUNDSTEMPLET

FULLTAGGET OG MED SKARPE HJØRNER Full returrett innen 14 dager fra utsendelse og pengene tilbake ved manglende beskrivelse fra min side. Evt. retur betales av budvinner. Jeg sender objektet som A-post + kr. 1,00 for konvolutt/emballasje.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.02.2019 16:56:55
Slutter13.02.2019 22:00:00
Annonse vist12
Annonse nr: 2176609
Høyeste Budgiver hansi352 (270)  Se budgivers karakterbok
hansi352kr 1,0006.02.2019 19:50:45
Selger:  teiander

Medlem siden: 31.08.2003
Sted: Ingeberg
Karakterer (302)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 22:40:31