GiBud.no : Frimerker : Rekvisita & utstyr : Kataloger ol. : Auksjon
Norsk Stemplet Papir 1657-1957      Annonse nr: 2186375

Her er katalogisera 41 ulike serier stempla papir omtala og to andre typer stempla papir som vart bruka i desse 300 åra. I tillegg er det 68 teikningar av vannmerker som er funne på dessse papira. Fram til 1814 har Norge og Danmark mange felles utgåver av stempla papir.
Et must for alle samlere av slie papier eller lokalhistorie!
Nytt i original embalasje
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 375,00
Antall9
Startet11.02.2019 12:43:27
Slutter18.02.2019 12:42:00
FylkeRogaland
Annonse vist48
Norsk Stemplet Papir 1657-1957
Annonse nr: 2186375
Selger:  NORSTAMPS
Karakterer (1854)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2019 15:17:51