GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Tyskland : Berlin stemplet : Auksjon
Berlin AFA-nr 741 Stemplet      Annonse nr: 2187623

***Stemplet***
Har også bankkonto i Danmark. Porto inkl emballasje uansett vekt innenlands kr 17,00. Porto til Europa DKK 17,00. Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ved større kjøp anbefales å sende rekommandert. (Du bestemmer selv om du ønsker vanlig brev eller rekommandert) Se også mine andre auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet26.02.2019 21:00:44
Slutter05.03.2019 21:00:44
FylkeRogaland
Annonse vist3
Berlin AFA-nr 741 Stemplet
Annonse nr: 2187623
Selger:  frimerko

Medlem siden: 14.11.2002
Sted: Kopervik
Karakterer (12794)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 17:03:14