GiBud.no : Frimerker : Norge Prakt & Lux : Akershus prakt & lux : Auksjon
NK 1743. LUX RYKKINN 20.08.10      Annonse nr: 2187624

VAKKERT STEMPLET MERKE

Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 20,00
Startet17.02.2019 21:45:11
Slutter24.02.2019 21:45:00
FylkeAkershus
Solgt forkr 24,00
Annonse vist18
NK 1743. LUX RYKKINN 20.08.10
Annonse nr: 2187624
Høyeste Budgiver helse01 (14204)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 24,00 (Autobud)22.02.2019 09:49:15
EIL_NPF_1kr 22,0022.02.2019 09:49:15
helse01kr 20,0020.02.2019 21:48:33
Selger:  audi2015

Medlem siden: 25.07.2015
Sted: VØYENENGA
Karakterer (782)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 17:03:59