LILLEHAMMER.Torget.Mange biler.50t. Aune F-92-8      Annonse nr: 2247031

Ubr.Lett hj.slitasje
PORTO etter gjeldende satser + kr 1,- for konvolutt/emb. Jeg pakker godt og legger litt papp/kartong el.lign i konvolutten for beskyttelse. Oppsamling etter avtale. Jeg bruker oftest GiBud sin fakturamail når jeg sender ut betalingsinfo,og disse har en tendens til å havne i spamfilteret til mottaker så følg litt med der.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet17.07.2019 00:05:42
Slutter22.07.2019 00:05:42
Solgt forkr 25,00
Annonse vist13
LILLEHAMMER.Torget.Mange biler.50t. Aune F-92-8
Annonse nr: 2247031
Høyeste Budgiver Amarokk (265)  Se budgivers karakterbok
Amarokkkr 25,0018.07.2019 19:38:04
Selger:  jahab
Profilbilde   Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (1946)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.08.2019 21:18:18