NK8 Bergen 01.11.64      Annonse nr: 2274036

Fullstemplet litt sidevendt på feilfritt merke. Liten brun flekk, som kan være stempelsverte.
Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 40,00
Slutter om 6d 9t 23min 53sek
Slutter04.04.2020 21:08:43
Annonse vist58

Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (7360)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 11:44:50