GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : Samlinger & lotter : Auksjon
BILLIG PORTO, 100 A-Post Innland, garantert postfriske      Annonse nr: 2372551

BILLIG PORTO, 100 stk A-Post Innland, garantert postfriske. Pålydende i 2019 kr. 1600, din pris 1125 + frakt kr. 26 (forsendelse som vanlig brev og sendes på kjøpers risiko, alternativt som Norgespakke kr. 175 som belastes kjøper).

Merkene kommer fra frimerkehefter, årsett og årbøker og er garantert postfriske (slik som de er når de kjøpes hos posten).

Se også mine andre auksjoner med postfriske merker, årbøker og hefteårsett som kan egne seg til portobruk.

Scan er en illustrasjon. Merkene som leveres vil være også være andre enn disse.

NB! Ingen utsendelse av objekter 6-20 juli grunnet ferie, men du må gjerne by på mine objekter! For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 21 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 1 125,00
Kjøp nåkr 1 125,00  Kjøp nå  Hjelp
Antall tilgjengelig: 2 stk. (Opprinnelig 3)
Slutter om 1d 15t 37min 3sek
Slutter28.06.2019 10:43:00
Annonse vist75

BudgiverBudAntallVinnendeDato
-56 fordkr 1 125,00 Kjøp nå1Ja (1)22.06.2019 11:22:05
Antall igjen: 2
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (1974)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.06.2019 19:05:57