GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Finnmark : Auksjon
Alta Bossekop. Utg.Amundsen, Hammerfest.       Annonse nr: 2381333

Stemplet 1982.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet30.05.2019 18:38:02
Slutter13.06.2019 18:36:00
Solgt forkr 850,00
Annonse vist126
Alta Bossekop. Utg.Amundsen, Hammerfest.
Annonse nr: 2381333
Høyeste Budgiver tem (4534)  Se budgivers karakterbok
temkr 850,0001.06.2019 21:51:12
pleiadene777kr 800,00 (Autobud)01.06.2019 21:51:12
pleiadene777kr 650,0001.06.2019 21:23:19
temkr 600,0001.06.2019 08:11:06
pleiadene777kr 585,00 (Autobud)01.06.2019 08:11:06
pleiadene777kr 475,00 (Autobud)01.06.2019 08:10:58
temkr 450,0001.06.2019 08:10:58
pleiadene777kr 375,00 (Autobud)01.06.2019 08:10:50
temkr 350,0001.06.2019 08:10:50
pleiadene777kr 207,0031.05.2019 22:38:13
temkr 195,00 (Autobud)31.05.2019 22:38:13
temkr 187,0031.05.2019 12:27:48
pleiadene777kr 185,00 (Autobud)31.05.2019 12:27:48
pleiadene777kr 127,0030.05.2019 20:02:46
temkr 125,00 (Autobud)30.05.2019 20:02:46
temkr 46,0030.05.2019 19:54:05
pleiadene777kr 45,00 (Autobud)30.05.2019 19:54:05
pleiadene777kr 31,00 (Autobud)30.05.2019 19:43:04
birgholkr 28,0030.05.2019 19:43:04
pleiadene777kr 25,0030.05.2019 18:49:25
Selger:  kjm

Medlem siden: 30.08.2002
Karakterer (509)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.06.2019 19:01:00