Kirkenær. Stasjonsbygningen og kiosk på stasjonen.      Annonse nr: 2382543

Stemplet 1959.
Lagt til i beskrivelsen   10.06.2019 15:07:42
Liten hj.bøy
Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Startet31.05.2019 19:52:26
Slutter13.06.2019 18:51:00
Solgt forkr 475,00
Annonse vist98
Kirkenær. Stasjonsbygningen og kiosk på stasjonen.
Annonse nr: 2382543
Høyeste Budgiver navnaaen46 (642)  Se budgivers karakterbok
navnaaen46kr 475,0013.06.2019 18:35:56
apalenkr 450,00 (Autobud)13.06.2019 18:35:56
apalenkr 325,0002.06.2019 19:44:36
navnaaen46kr 300,00 (Autobud)02.06.2019 19:44:36
navnaaen46kr 275,0002.06.2019 19:28:10
apalenkr 250,00 (Autobud)02.06.2019 19:12:40
Karlsmokr 250,0002.06.2019 19:12:40
apalenkr 225,00 (Autobud)02.06.2019 19:11:58
Karlsmokr 200,0002.06.2019 19:11:58
apalenkr 180,00 (Autobud)02.06.2019 19:02:18
Karlsmokr 160,0002.06.2019 19:02:18
apalenkr 140,00 (Autobud)02.06.2019 10:48:07
birgholkr 120,0002.06.2019 10:48:07
apalenkr 100,0001.06.2019 23:05:34
Selger:  kjm

Medlem siden: 30.08.2002
Karakterer (749)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.09.2019 05:39:05