GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Hedmark : Auksjon
NES KIRKE HEDMARK NORMANN F-2-26      Annonse nr: 2384988

USTP FRANKERT SKREVET BAKPÅ LITT SLITASJE  NÅLEHULL
ENERETT
Kr.... Til bank konto nr. 28014353986 Mvh berglyng1
Objektets tilstand
Avtales senere
Avtales senere
Utropspriskr 10,00
Startet02.06.2019 14:42:51
Slutter16.06.2019 14:38:00
Solgt forkr 49,00
Annonse vist36
NES KIRKE HEDMARK NORMANN F-2-26
Annonse nr: 2384988
Høyeste Budgiver 1507robe (1508)  Se budgivers karakterbok
1507robekr 49,00 (Autobud)07.06.2019 17:06:01
cumulus28bkkr 46,0007.06.2019 17:06:01
1507robekr 40,00 (Autobud)04.06.2019 08:54:48
cumulus28bkkr 37,0004.06.2019 08:54:48
1507robekr 31,00 (Autobud)03.06.2019 23:02:31
birgholkr 28,0003.06.2019 23:02:31
1507robekr 23,00 (Autobud)03.06.2019 23:02:17
birgholkr 21,0003.06.2019 23:02:17
1507robekr 18,00 (Autobud)03.06.2019 23:02:05
birgholkr 16,0003.06.2019 23:02:05
1507robekr 14,0003.06.2019 16:51:40
cumulus28bkkr 12,00 (Autobud)03.06.2019 16:51:40
cumulus28bkkr 10,0003.06.2019 10:02:51
Selger:  Berglyng1

Medlem siden: 14.07.2014
Sted: LYNGDAL
Karakterer (5799)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.06.2019 19:02:21