Sæther Vinterlandskap brukt 1945. Åsmund Lærdal      Annonse nr: 2388365
Åsmund S. Lærdal,s kortforlag Stavanger

Småformat med små slitasjer på hjørna og litt stempelgjennomslag ellers bra på et uvanlig kort

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet05.06.2019 08:30:07
Slutter13.06.2019 20:00:00
Solgt forkr 280,00
Annonse vist70
Sæther Vinterlandskap brukt 1945. Åsmund Lærdal
Annonse nr: 2388365
Høyeste Budgiver odland84 (709)  Se budgivers karakterbok
odland84kr 280,0009.06.2019 11:22:02
GJFRIMERKERkr 255,00 (Autobud)09.06.2019 11:22:02
GJFRIMERKERkr 205,0008.06.2019 18:43:38
odland84kr 200,00 (Autobud)08.06.2019 18:43:38
odland84kr 125,0008.06.2019 17:18:07
GJFRIMERKERkr 110,00 (Autobud)08.06.2019 17:18:07
GJFRIMERKERkr 32,00 (Autobud)05.06.2019 22:38:44
birgholkr 29,0005.06.2019 22:38:44
GJFRIMERKERkr 26,00 (Autobud)05.06.2019 22:38:34
birgholkr 24,0005.06.2019 22:38:34
GJFRIMERKERkr 22,00 (Autobud)05.06.2019 22:38:20
birgholkr 20,0005.06.2019 22:38:20
GJFRIMERKERkr 18,00 (Autobud)05.06.2019 22:38:09
birgholkr 16,0005.06.2019 22:38:09
GJFRIMERKERkr 14,0005.06.2019 21:34:20
birgholkr 12,0005.06.2019 15:51:40
berger49kr 10,0005.06.2019 13:41:09
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15949)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.09.2019 05:43:37