GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Nordland : Auksjon
Bodø. Byen og noen båter. Pent stemplet.      Annonse nr: 2390473

Til Lofoten.
Objektets tilstand
Utropspriskr 75,00
Startet06.06.2019 19:09:07
Slutter20.06.2019 19:08:00
Solgt forkr 75,00
Annonse vist9
Bodø. Byen og noen båter. Pent stemplet.
Annonse nr: 2390473
Høyeste Budgiver terjed (16276)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 75,0010.06.2019 12:26:59
Selger:  kjm

Medlem siden: 30.08.2002
Karakterer (590)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.07.2019 03:18:15