RINDALEN I NORDMØR 29VII0? 17DE MAI (HJ.R.JOHANSEN 670)      Annonse nr: 2390510
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

LITT KANTSLITASJE.

SMÅKAKK PÅ HJØRNENE.

FRA 1.1.2019 BLE DETTE TRØNDELAG.

MEGET USIKKER PÅ MÅNED OG ÅRSTALL I STEMPELET,

PORTO 23,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 100,00
Startet05.09.2019 21:05:05
Slutter15.09.2019 21:05:05
Annonse vist20
RINDALEN I NORDMØR 29VII0? 17DE MAI (HJ.R.JOHANSEN 670)
Annonse nr: 2390510
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (4567)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 05:31:30