GiBud.no : Postkort : Høytidskort : Julekort : Auksjon
God Jul (Norsk Arbeide 34) - St. FREDRIKSTAD 22.12.58      Annonse nr: 2390933

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Fredrikstad 22-12-1958.

Norsk Arbeide 34.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet07.06.2019 11:02:36
Slutter20.06.2019 19:46:00
Annonse vist16
God Jul (Norsk Arbeide 34) - St. FREDRIKSTAD 22.12.58
Annonse nr: 2390933
Høyeste Budgiver fisken42 (4250)  Se budgivers karakterbok
fisken42kr 8,0008.06.2019 12:12:46

Karakterer (8213)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 03:35:45