www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge Brev & Hjemstedsfilateli : Skipspost og luftpost : Auksjon
379. Brev sendt med RYFYLKE II. B. med 2 slag RYFYLKE P      Annonse nr: 2392198

 

Beskrivelse
159851

379. Brev sendt med RYFYLKE II. B. med 2 slag RYFYLKE POSTEKSPEDITION A -9 V 49 sendt Stavanger
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 500,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet08.06.2019 13:16:46         
Slutter14.06.2019 13:06:00
Solgt forkr 800,00  
Annonse vist169
Referanse nr/#Weekly2018-08
379. Brev sendt med RYFYLKE II. B. med 2 slag RYFYLKE P
Annonse nr: 2392198
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver motala (11)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
motalakr 800,0010.06.2019 17:03:56
ararlkr 750,00 (Autobud)09.06.2019 13:39:20
GJFRIMERKERkr 700,0009.06.2019 13:39:20
ararlkr 550,0009.06.2019 12:36:53
GJFRIMERKERkr 511,00 (Autobud)09.06.2019 12:36:53
GJFRIMERKERkr 500,0009.06.2019 11:02:55
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2554)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 26.06.2019 19:07:06
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter