www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
368. Rek brev sendt med RYFYLKE A med 2 slag RYFYLKE PO      Annonse nr: 2392201

 

Beskrivelse
159852

368. Rek brev sendt med RYFYLKE A med 2 slag RYFYLKE POSTEKSPEDITION A 15 IV 47 sendt Stavanger
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 250,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet08.06.2019 13:18:24         
Slutter14.06.2019 13:12:00
Solgt forkr 900,00  
Annonse vist110
Referanse nr/#Weekly2018-08
368. Rek brev sendt med RYFYLKE A med 2 slag RYFYLKE PO
Annonse nr: 2392201
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver motala (13)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
motalakr 900,00 (Autobud)14.06.2019 13:06:10
ararlkr 850,0014.06.2019 13:06:10
motalakr 800,0010.06.2019 17:05:33
ararlkr 750,00 (Autobud)10.06.2019 17:05:14
motalakr 750,0010.06.2019 17:05:14
ararlkr 600,0009.06.2019 18:25:29
GJFRIMERKERkr 550,00 (Autobud)09.06.2019 15:01:04
UNNI1964kr 510,0009.06.2019 15:01:04
GJFRIMERKERkr 485,00 (Autobud)09.06.2019 15:00:16
UNNI1964kr 460,0009.06.2019 15:00:16
GJFRIMERKERkr 425,0009.06.2019 11:00:19
ararlkr 400,00 (Autobud)09.06.2019 11:00:19
ararlkr 375,0009.06.2019 10:29:57
GJFRIMERKERkr 355,00 (Autobud)09.06.2019 10:29:57
GJFRIMERKERkr 250,0008.06.2019 18:46:41
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3010)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.09.2019 05:38:57
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter