GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
NK 272 *-SE 2 BILDER!      Annonse nr: 2396451

Pent hengslet merke, garantistpl. Berntsen

Se 2 bilder

INGEN RETURRETT PÅ LOTTS OG SAMLINGER. GJELDER OGSÅ FOR OBJEKTER SOM HAR UTROP KR 1; TAR IKKE ANSVAR FOR SENDINGER SOM KOMMER BORT I POSTEN. OM REKOMANDERT ØNSKES, GI BESKJED. FRAKT KR 15;-I NORGE ( RESTERENDE LAND I NORDEN OPPGIS FRAKT VIA MAIL) BETALES INNEN 7 DAGER
Objektets tilstand
kr 15,00
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 650,00
Slutter om 2d 2t 1min 8sek
Slutter22.06.2019 22:09:00
FylkeHedmark
Bud nåkr 650,00
Annonse vist77

Høyeste Budgiver Skruven (3177)  Se budgivers karakterbok
Skruvenkr 650,0015.06.2019 19:34:51
Selger:  toyacind
Profilbilde   Medlem siden: 03.07.2015
Sted: Hokåsen
Karakterer (94)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.06.2019 20:07:52