GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Oppland : Auksjon
Peer Gynthytta, Rondane. Hasse Wingden. 10956.      Annonse nr: 2397453

Stemplet 1996.         Porto: Postens satser.   Emb. kr.3.-  Samsender max 10 kort, da dette passer til porto og konvolutt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Slutter om 3d 18t 5min 32sek
Slutter30.06.2019 13:05:00
Annonse vist3

Selger:  beverman

Medlem siden: 27.08.2015
Sted: tveit
Karakterer (2304)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.06.2019 18:59:28