GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Oppland : Auksjon
Sognefjellsveien mot Smerstadbreen. Oppi. 9/17.      Annonse nr: 2397454

Stemplet 1951.         Porto: Postens satser.   Emb. kr.3.-  Samsender max 10 kort, da dette passer til porto og konvolutt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 18,00
Slutter om 3d 18t 9min 30sek
Slutter30.06.2019 13:10:00
Annonse vist5

Selger:  beverman

Medlem siden: 27.08.2015
Sted: tveit
Karakterer (2304)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.06.2019 19:00:30