Sognefjellsveien mot Smerstadbreen. Oppi. 9/17.      Annonse nr: 2397454

Stemplet 1951.         Porto: Postens satser.   Emb. kr.3.-  Samsender max 10 kort, da dette passer til porto og konvolutt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 18,00
Startet13.06.2019 11:34:49
Slutter30.06.2019 13:10:00
Annonse vist6
Sognefjellsveien mot Smerstadbreen. Oppi. 9/17.
Annonse nr: 2397454
Selger:  beverman

Medlem siden: 27.08.2015
Sted: Tveit
Karakterer (2337)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.09.2019 15:01:17