Chr. Magnus Nisser har selskap småformat brukt       Annonse nr: 2398267
Oppi 205

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2019 22:25:30
Slutter20.06.2019 20:25:00
Solgt forkr 65,00
Annonse vist41
Chr. Magnus Nisser har selskap småformat brukt
Annonse nr: 2398267
Høyeste Budgiver pedrosen (848)  Se budgivers karakterbok
pedrosenkr 65,00 (Autobud)20.06.2019 12:57:02
baronen50kr 60,0020.06.2019 12:57:02
pedrosenkr 47,0016.06.2019 12:59:41
baronen50kr 44,00 (Autobud)16.06.2019 10:46:44
solheim9kr 41,0016.06.2019 10:46:44
baronen50kr 38,0015.06.2019 12:23:59
solheim9kr 36,00 (Autobud)15.06.2019 12:23:59
solheim9kr 32,0015.06.2019 00:23:54
baronen50kr 30,00 (Autobud)15.06.2019 00:23:54
baronen50kr 14,00 (Autobud)14.06.2019 15:58:00
birgholkr 12,0014.06.2019 15:58:00
baronen50kr 10,0014.06.2019 12:41:20
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16092)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.10.2019 17:25:56