Chr. Magnus Nisser spiser grøt småformat brukt 1915      Annonse nr: 2398270
Oppi 168

Små slitasjer på hjørna ellers bra. Gull og glans

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2019 22:27:14
Slutter20.06.2019 20:26:00
Solgt forkr 65,00
Annonse vist36
Chr. Magnus Nisser spiser grøt småformat brukt 1915
Annonse nr: 2398270
Høyeste Budgiver baronen50 (10424)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 65,00 (Autobud)20.06.2019 13:13:56
pedrosenkr 60,0020.06.2019 13:13:56
baronen50kr 55,0020.06.2019 12:57:40
pedrosenkr 50,00 (Autobud)20.06.2019 12:56:10
baronen50kr 50,0020.06.2019 12:56:10
pedrosenkr 32,0016.06.2019 13:13:52
baronen50kr 30,00 (Autobud)16.06.2019 13:13:52
baronen50kr 24,00 (Autobud)16.06.2019 13:13:39
pedrosenkr 22,0016.06.2019 13:13:39
baronen50kr 14,00 (Autobud)15.06.2019 12:29:20
birgholkr 12,0015.06.2019 12:29:20
baronen50kr 10,0014.06.2019 12:40:51
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15470)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 20:45:56