GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
NK7 - FLOTT STEMPLET MERKE MED DEL AV CHRISTIANIA      Annonse nr: 2398839

SE SCANS.

SENDES TIL EUROPA OG USA. BETALING TIL NORSK  KONTO. PAYPAL AKSEPTERES. BETALING INNEN 5 DAGER ETTER AUKSJONSSLUTT

Objektets tilstand
Utropspriskr 500,00
Startet14.06.2019 16:06:00
Slutter24.06.2019 20:00:00
Solgt forkr 500,00
Annonse vist50
NK7 - FLOTT STEMPLET MERKE MED DEL AV CHRISTIANIA
Annonse nr: 2398839
Høyeste Budgiver g-talf (307)  Se budgivers karakterbok
g-talfkr 500,0024.06.2019 13:53:43
Selger:  ringdue

Medlem siden: 10.07.2015
Sted: sandnes
Karakterer (591)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.07.2019 23:05:55