www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge Brev & Hjemstedsfilateli : Skipspost og luftpost : Auksjon
360, 364. Rek brev sendt med RYFYLKE A med 2 slag RYFYL      Annonse nr: 2398897

 

Beskrivelse
159932

360, 364. Rek brev sendt med RYFYLKE A med 2 slag RYFYLKE POSTEKSPEDITION A 15 IV 47 sendt Stavanger
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 250,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet14.06.2019 17:04:39         
Slutter21.06.2019 17:03:00
Solgt forkr 863,00  
Annonse vist128
Referanse nr/#Weekly2018-08
360, 364. Rek brev sendt med RYFYLKE A med 2 slag RYFYL
Annonse nr: 2398897
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver ararl (70)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
ararlkr 863,0019.06.2019 08:02:08
GJFRIMERKERkr 813,00 (Autobud)19.06.2019 08:01:14
ararlkr 805,0019.06.2019 08:01:14
GJFRIMERKERkr 755,0018.06.2019 10:22:05
ararlkr 750,00 (Autobud)18.06.2019 10:22:05
ararlkr 705,0018.06.2019 08:29:12
GJFRIMERKERkr 655,00 (Autobud)18.06.2019 08:29:12
GJFRIMERKERkr 505,0016.06.2019 17:06:48
ararlkr 500,00 (Autobud)16.06.2019 17:06:48
ararlkr 480,00 (Autobud)16.06.2019 17:06:22
GJFRIMERKERkr 455,0016.06.2019 17:06:22
ararlkr 250,0014.06.2019 17:18:22
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2621)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 16.07.2019 11:14:33
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter