NK 110 - OSLO TORSHOV - 22 XII 38?      Annonse nr: 2401337

Praktstemplet NK 110 OSLO TORSHOV 22 XII 38? Siste tall i årstall er utydelig, men mener det er 8. Sjekk skann nøye. Ved flere tilslag samme auksjon sendes samlet.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 5d 15t 4min 55sek
Slutter24.08.2019 21:35:00
Bud nåkr 5,00
Annonse vist6

Høyeste Budgiver Follaheim (303)  Se budgivers karakterbok
Follaheimkr 5,0014.08.2019 08:29:45
Soggebergetkr 3,00 (Autobud)14.08.2019 08:29:45
Soggebergetkr 1,0012.08.2019 10:17:58
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (228)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 06:30:05