Nk 1      Annonse nr: 2401415

Prima kvalitet. Fullstemplet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet17.06.2019 14:45:00
Slutter24.06.2019 14:00:00
Solgt forkr 334,00
Annonse vist106
Nk 1
Annonse nr: 2401415
Høyeste Budgiver Mikkie 53 (813)  Se budgivers karakterbok
Mikkie 53kr 334,00 (Autobud)24.06.2019 13:08:26
Topgunkr 310,0024.06.2019 13:08:26
Mikkie 53kr 280,0024.06.2019 10:48:55
Vatlandkr 260,00 (Autobud)24.06.2019 10:48:55
Vatlandkr 255,0024.06.2019 09:54:10
Mikkie 53kr 230,00 (Autobud)23.06.2019 13:13:28
Topgunkr 221,0023.06.2019 13:13:28
Mikkie 53kr 165,0023.06.2019 09:02:44
fluelortkr 156,00 (Autobud)23.06.2019 09:02:44
fluelortkr 145,0020.06.2019 11:47:44
Kalixkr 125,00 (Autobud)19.06.2019 17:39:18
fluelortkr 111,0019.06.2019 17:39:18
Kalixkr 77,0018.06.2019 13:08:41
zorrojarakr 76,00 (Autobud)18.06.2019 13:08:41
zorrojarakr 72,0018.06.2019 01:24:42
terjedkr 67,00 (Autobud)18.06.2019 01:24:42
terjedkr 9,00 (Autobud)17.06.2019 21:07:55
lappenxxkr 7,0017.06.2019 21:07:55
terjedkr 5,00 (Autobud)17.06.2019 21:06:59
Vatlandkr 3,0017.06.2019 21:06:59
terjedkr 1,0017.06.2019 16:08:11

Karakterer (1852)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.10.2019 15:47:44