www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Mynter & Sedler : Norske sedler : Norske sedler etter 1877 : Auksjon
2 kr 1942 A340937. Kval 1      Annonse nr: 2403473
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
159938

2 kr 1942 A340937. Kval 1
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 2,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet19.06.2019 14:57:57         
Slutter21.06.2019 13:09:00
Solgt forkr 1 000,00  
Annonse vist70
Referanse nr/#Weekly2018-08
2 kr 1942 A340937. Kval 1
Annonse nr: 2403473
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Moses 1234 (414)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Moses 1234kr 1 000,00 (Autobud)21.06.2019 11:08:28
Pengepungenkr 950,0021.06.2019 11:08:28
Moses 1234kr 900,00 (Autobud)21.06.2019 11:07:50
Pengepungenkr 850,0021.06.2019 11:07:50
Moses 1234kr 800,00 (Autobud)21.06.2019 10:48:56
Pengepungenkr 750,0021.06.2019 10:48:56
Moses 1234kr 700,00 (Autobud)21.06.2019 10:48:31
Pengepungenkr 650,0021.06.2019 10:48:31
Moses 1234kr 600,0019.06.2019 21:08:45
arsenal6767kr 550,0019.06.2019 21:06:05
Moses 1234kr 500,00 (Autobud)19.06.2019 21:06:05
Moses 1234kr 475,00 (Autobud)19.06.2019 21:05:48
arsenal6767kr 450,0019.06.2019 21:05:48
Moses 1234kr 125,0019.06.2019 17:24:51
davilaVerifisert brukerkr 105,00 (Autobud)19.06.2019 17:24:51
davilaVerifisert brukerkr 2,0019.06.2019 14:58:55
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2632)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 17.07.2019 07:54:24
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter