Brevkort stemplet pent Bulken 23 VII 09      Annonse nr: 2403818

Fin helsak i god kvalitet

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.06.2019 20:05:42
Slutter27.06.2019 20:23:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist15
Brevkort stemplet pent Bulken 23 VII 09
Annonse nr: 2403818
Høyeste Budgiver ih65ih (51)  Se budgivers karakterbok
ih65ihkr 12,00 (Autobud)20.06.2019 14:06:57
terjedkr 12,0020.06.2019 14:06:57
ih65ihkr 10,0019.06.2019 22:36:10
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15464)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.07.2019 17:16:37