GiBud.no : Frimerker : Norge Brev & Hjemstedsfilateli : Skipspost og luftpost : Auksjon
Postkort stemplet Nordmørs Posteksp. N 30 XII 03      Annonse nr: 2403850

Pent kort med helt merke

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.06.2019 20:24:40
Slutter27.06.2019 20:38:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist30
Postkort stemplet Nordmørs Posteksp. N 30 XII 03
Annonse nr: 2403850
Høyeste Budgiver baronen50 (10413)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 22,0027.06.2019 20:31:33
ih65ihkr 20,00 (Autobud)27.06.2019 20:25:23
baronen50kr 20,0027.06.2019 20:25:23
ih65ihkr 15,0020.06.2019 21:20:26
terjedkr 13,0020.06.2019 14:16:09
ih65ihkr 12,00 (Autobud)20.06.2019 14:16:09
ih65ihkr 10,0019.06.2019 22:29:34
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15469)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2019 00:11:24