BRD - AFA 3720      Annonse nr: 2404052
Stemplet
Stemplet

Elementene 2011 55 c.
Objektets tilstand
Utropspriskr 0,50
Startet19.06.2019 23:11:40
Slutter26.06.2019 23:10:00
Solgt forkr 2,50
Annonse vist10
Referanse nr/#2889
BRD - AFA 3720
Annonse nr: 2404052
Høyeste Budgiver tro-joh (6602)  Se budgivers karakterbok
tro-johkr 2,5020.06.2019 16:29:06
preinkr 0,5020.06.2019 07:53:28
Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1219)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.10.2019 04:25:10