www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
50 kr 1976 H9907291. Minimalt tellemerke øvre venstre h      Annonse nr: 2404668

 

Beskrivelse
159948

50 kr 1976 H9907291. Minimalt tellemerke øvre venstre hjørne! Ellers kval 0
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet20.06.2019 14:23:20         
Slutter21.06.2019 14:19:00
Solgt forkr 140,00  
Annonse vist32
Referanse nr/#Weekly2018-08
50 kr 1976 H9907291. Minimalt tellemerke øvre venstre h
Annonse nr: 2404668
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Pengepungen (137)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Pengepungenkr 140,0021.06.2019 10:52:59
Moses 1234kr 120,00 (Autobud)21.06.2019 10:52:59
Moses 1234kr 90,00 (Autobud)20.06.2019 19:39:31
ulfjoh01kr 80,0020.06.2019 19:39:31
Moses 1234kr 55,0020.06.2019 17:36:45
1969edvindkr 50,0020.06.2019 16:19:53
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3186)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 22.10.2019 14:14:39
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter