www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Mynter & Sedler : Norske sedler : Norske sedler etter 1877 : Auksjon
100 kr 1977 AL0652784. Kval 0 (minimal tellemerke)      Annonse nr: 2404671

 

Beskrivelse
159949

100 kr 1977 AL0652784. Kval 0 (minimal tellemerke)
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 100,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet20.06.2019 14:27:04         
Slutter21.06.2019 13:20:00
Solgt forkr 140,00  
Annonse vist44
Referanse nr/#Weekly2018-08
100 kr 1977 AL0652784. Kval 0 (minimal tellemerke)
Annonse nr: 2404671
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Pengepungen (137)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Pengepungenkr 140,0021.06.2019 10:58:44
Kalixkr 120,0020.06.2019 18:41:17
1969edvindkr 100,0020.06.2019 16:20:22
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2621)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 16.07.2019 11:09:42
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter