www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
10 kr 1973 A00997229. Kval 0      Annonse nr: 2404674

 

Beskrivelse
159951

10 kr 1973 A00997229. Kval 0
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet20.06.2019 14:28:56         
Slutter21.06.2019 13:22:00
Solgt forkr 60,00  
Annonse vist36
Referanse nr/#Weekly2018-08
10 kr 1973 A00997229. Kval 0
Annonse nr: 2404674
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver stital00 (223)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
stital00kr 60,00 (Autobud)21.06.2019 11:11:24
Pengepungenkr 60,0021.06.2019 11:11:24
stital00kr 55,00 (Autobud)21.06.2019 10:47:46
Pengepungenkr 50,0021.06.2019 10:47:46
stital00kr 43,00 (Autobud)21.06.2019 10:47:12
Pengepungenkr 40,0021.06.2019 10:47:12
stital00kr 37,0020.06.2019 23:56:54
Kalixkr 36,00 (Autobud)20.06.2019 23:56:54
Kalixkr 31,0020.06.2019 18:44:58
Pengepungenkr 30,00 (Autobud)20.06.2019 18:44:58
Pengepungenkr 25,00 (Autobud)20.06.2019 18:44:45
Kalixkr 23,0020.06.2019 18:44:45
Pengepungenkr 12,0020.06.2019 17:34:39
1969edvindkr 10,0020.06.2019 16:20:56
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3167)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.10.2019 15:38:36
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter