GiBud.no : Postkort : Høytidskort : Julekort : Auksjon
Thraps Forlag - Serie A nr. 14      Annonse nr: 2404776

Dette er et ubrukt småformatkort så nær mint man kan komme.Det er ikke antydning til brett, rift, bølgelinje eller annen slitasje. Ble nok lagt rett i albumet da det ble kjøpt på 40-tallet og ikke ble brukt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 65,00
Kjøp nåkr 85,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 29d 6t 30min 32sek
Slutter19.08.2019 16:05:23
Annonse vist7

Karakterer (925)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.07.2019 09:34:51