BRD - AFA 3964      Annonse nr: 2404780
Stemplet
Stemplet

Fyrtårn 2015 62 c.
Objektets tilstand
Utropspriskr 0,50
Startet20.06.2019 16:03:40
Slutter19.07.2019 16:01:00
Solgt forkr 0,50
Annonse vist11
Referanse nr/#2996
BRD - AFA 3964
Annonse nr: 2404780
Høyeste Budgiver tro-joh (6803)  Se budgivers karakterbok
tro-johkr 0,5020.06.2019 16:19:37
Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1263)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 11.12.2019 18:11:45