BRD - AFA 3972      Annonse nr: 2404786
Stemplet
Stemplet

Bausch 2015 85 c.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet20.06.2019 16:07:47
Slutter19.07.2019 16:06:00
Annonse vist11
Referanse nr/#3000
BRD - AFA 3972
Annonse nr: 2404786
Høyeste Budgiver tro-joh (6803)  Se budgivers karakterbok
tro-johkr 1,0020.06.2019 16:18:49
Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1263)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 07.12.2019 17:15:08