T 43 II - NAMNÅ 28 I 46      Annonse nr: 2404788

Prima sidestemplet T 43 II - NAMNÅ 28 I 46. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet03.08.2019 10:30:00
Slutter24.08.2019 21:30:00
Solgt forkr 13,00
Annonse vist15
T 43 II - NAMNÅ 28 I 46
Annonse nr: 2404788
Høyeste Budgiver Alfons2 (518)  Se budgivers karakterbok
Alfons2kr 13,0024.08.2019 20:42:58
EIL_NPF_1kr 12,00 (Autobud)24.08.2019 20:42:58
EIL_NPF_1kr 7,0018.08.2019 09:48:30
Alfons2kr 5,0012.08.2019 23:25:30
Soggebergetkr 3,0012.08.2019 10:01:01
terjedkr 1,0005.08.2019 14:27:59
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (245)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 19:22:55