Arnfinnsbrua, Vålåsjø (E.Hagen foto)      Annonse nr: 2404790

Brukt, Storformat. Stmpl. i 1997. Kortet virker noe elder enn det. Noe slitasje i kantene.
Jeg pakker pent og ordentlig og sender når jeg ser at kjøper har betalt. Jeg har Vipps, men det går selvsagt like bra på "gamlemåten".
Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet29.07.2019 17:21:08
Slutter11.08.2019 17:21:08
Arnfinnsbrua, Vålåsjø (E.Hagen foto)
Annonse nr: 2404790
Selger:  Trillebag

Medlem siden: 29.05.2019
Sted: Gressvik
Karakterer (96)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.10.2019 17:14:49