GEIRANGER      Annonse nr: 2404812

Skrevet på baksiden, frimerke mangler.Mittet 3224/25.
Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet29.08.2019 18:20:27
Slutter05.09.2019 18:20:27
GEIRANGER
Annonse nr: 2404812
Selger:  detomaso   Verifisert bruker

Medlem siden: 14.02.2004
Sted: FAUSKE
Karakterer (1900)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.12.2019 03:05:15