GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Møre og Romsdal : Auksjon
GEIRANGER      Annonse nr: 2404812

Skrevet på baksiden, frimerke mangler.Mittet 3224/25.
Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Slutter om 3d 17t 17min 36sek
Slutter25.07.2019 17:21:10
Annonse vist2

Selger:  detomaso   Verifisert bruker

Medlem siden: 14.02.2004
Sted: FAUSKE
Karakterer (1717)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2019 00:03:34