www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK 1046-1048      Annonse nr: 2404920

 

Beskrivelse
Pene merker.
Sender samlet om flere bud.
Generelle vilkår:
Jeg tar ikke ansvar for brev som blir borte i postens system. Det har heldigvis ikke vært noe problem til nå.
Objektets tilstand
Brukt og i perfekt stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
kr 16,00
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes kun innenlands
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 15,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter om 4d 7t 14min 5sek
Slutter20.07.2019 18:29:00
Bud nå0  
Annonse vist10
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  kennetho
Profilbilde
  
Medlem siden: 20.06.2014
Sted: Hønefoss
Land: NORWAY
Karakterer (1198)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 16.07.2019 11:14:55
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::