GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
NK172/5 - Abel ( m/hengselrest)      Annonse nr: 2404921

Du kan samle opp over tid for bl.a å spare porto.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet04.07.2019 19:05:29
Slutter11.07.2019 19:05:29
Annonse vist3
NK172/5 - Abel ( m/hengselrest)
Annonse nr: 2404921
Høyeste Budgiver helse01 (18480)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 8,0011.07.2019 11:32:15
Selger:  harasore   Verifisert bruker

Medlem siden: 24.04.2003
Sted: Laksevåg
Karakterer (10003)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.07.2019 11:15:52