T 43 II - STORD 18-9-45      Annonse nr: 2406172

Luksusstemplet T 43 II - STORD 18-9-45. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet03.08.2019 10:34:00
Slutter24.08.2019 21:34:00
T 43 II - STORD 18-9-45
Annonse nr: 2406172
Høyeste Budgiver Soggeberget (1755)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 1,0012.08.2019 09:59:42
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (501)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.01.2020 05:00:34