GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : Nominal vare : Auksjon
Prima rull A-merker 'Språkåret'. Pålydende 1.600,-      Annonse nr: 2410050

Prima rull med pålydende 1.600,-
Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 1 000,00
Kjøp nåkr 1 000,00  Kjøp nå  Hjelp
Antall tilgjengelig: 24 stk.
Slutter om 3d 12t 39min 31sek
Slutter25.07.2019 15:22:00
Annonse vist120

Selger:  NORSTAMPS
Karakterer (2635)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2019 02:42:29