NK 1993      Annonse nr: 2411664
Stemplet
Stemplet

Andre Bjerke 2018 21 kr
Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet28.06.2019 11:02:08
Slutter27.07.2019 10:59:00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist115
Referanse nr/#3742
NK 1993
Annonse nr: 2411664
Høyeste Budgiver julemann (306)  Se budgivers karakterbok
julemannkr 35,0025.07.2019 14:13:25
SRWKkr 32,00 (Autobud)25.07.2019 14:12:51
julemannkr 32,0025.07.2019 14:12:51
SRWKkr 29,0025.07.2019 00:17:51
julemannkr 26,0014.07.2019 21:32:35
K3328kr 25,00 (Autobud)14.07.2019 21:32:35
K3328kr 23,0011.07.2019 22:13:34
julemannkr 21,00 (Autobud)11.07.2019 22:13:34
julemannkr 17,0011.07.2019 22:10:44
K3328kr 15,0011.07.2019 21:07:39
julemannkr 14,00 (Autobud)11.07.2019 21:07:39
julemannkr 8,0002.07.2019 23:58:41
majornerdkr 6,0001.07.2019 10:16:03
yes2kr 4,0029.06.2019 11:32:42
gjertrud75kr 2,0029.06.2019 07:56:58
Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1263)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.12.2019 13:04:35